Sapnas
Pradžia / Ž / Žymeklis

Žymeklis

Reiki tikslesnio sapno apibūdinimoJei savo sapne regėtą viziją apibūdinote žodžiu „žymeklis“, tai labai platus apibrėžimas, reiškiantis ir plūdurą, ir markerį, ir kursorių, tad pabandykite surasti tikslesnį sapnuoto vaizdinio apibūdinimą:

Žr. Plūduras, MarkerisŽymeklis (kompiuterinis), Kursorius

Plūduras (dažnai – Bujus, angl. Buoy) − plūduriuojantis navigacijos arba signalinis ženklas su inkaru; arba plūduriuojantis įrenginys su hidroakustine, radiolokacine ir kitokia aparatūra povandeniniams laivams ieškoti, jūroms ir vandenynams tirti.
Ar vartotinas žodis „markeris“? Markeris neteiktina vartoti svetimybė (angl. marker < mark „pažymėti, paženklinti“). Vartotini žodžiai: 1. kanc. žymiklis, spalviklis; 2. tech. ženklintuvas; 3. med. žymuo (žr. Kalbos patarimai. Kn. 4: Leksika: 1. Skolinių vartojimas, Vilnius, 2013, p. 43).
Teksto kursorius rodo, kur bus įvedami duomenys iš klaviatūros. Šiuo metu labiausiai paplitęs mirksinčio vertikalaus brūkšnelio pavidalo kursorius

Taip pat skaitykite,

Sapnuoti žynį

Žynys

Ką reiškia sapnuoti žynį? Žynį sapnuoti – turėkite vilties; Kalbėtis  sapne su žyniu – ilgai gyvensite; Būti  pačiam  žyniu – drąsiai sakykite savo nuomonę, nebijokite persekiojimų; Sapnuoti  žynių aukurą ir jame degančią ugnį matyti -siekite patys ir kitus skatinkite siekti aukštesnių idealų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *