Sapnas

R

Ryžiai

Valgyti – sveikata; virti – pasveikimas po sunkios ligos; pirkti – turto padidėjimas.

Daugiau »

Rytas

Sapne matyti auštantį rytą reiškia turtą ir pasitenkinimą gyvenimu; Jeigu sapnuojate ūkanotą rytą, vadinasi, svarbūs reikalai atims iš Jūsų visą laiką.

Daugiau »

Rykštė

Plakti ja ką – esi linkis valdyti, nuplaktam būti – riestumoj gerai apsiginsi, regėti ją – nusipelnei bausmės.

Daugiau »

Ryklys

Jei sapnuojate, kad jus vejasi ryklys, tyko godus bendrininkas, su kurio sąlygomis nesutikite be atkaklių derybų; Daug ryklių – tariami pavojai; Jei sapnuojate ryklio iškamšą, dar tą patį mėnesį turėsite progą įrodyti savo pranašumą ne tik darbe; Gydyti ryklio žaizdą – tapsite kerštingo žmogaus auka; Plaukti ant ryklio – įveiktas varžovas; Jeigu rykliai plaukioja jūsų sapne labai skaidriame vandenyje, tai ...

Daugiau »

Rutulys

Iš rankų į rankas perduodamas sunkus rutulys – paraginimas pateisinti pasitikėjimą. Šis sapnas gali reikšti ir džiuginantį pakvietimą dalyvauti ten, kur seniai traukė ir akys, ir širdis; Auksinis rutulys – tuščios viltys, ypač jei kažkada jau buvote praradęs pasitikėjimą; Merginai šis sapnas gali reikšti nesugebėjimą pasinaudoti palankia proga, moteriai – slaptą praturtėjimą, vyrui – susitaikymą su žmona, kuris kainuos vertingą ...

Daugiau »

Ružava (spalva)

Ružava kaip simbolis sapnuose simbolizuoja geismą, seksą, bei gašlūnišką meilę; Dažnai sapnuojam ružava spalva, skirtingai negu raudoną gali reikšti kad jus siekia pasinaudoti seksualine prasme, siekia apgauti, nors prisiekineja meilėje. Tiesiog tokie sapnai dažniausiai bando įspėti būti atsargiai dabartiniuose santykiuose.

Daugiau »

Rūtos

Rūtų vainiką pinti – greit teks būti vestuvėse: rūtų vainiką ant galvos nešioti – saugokis limpamų ligų. Rūtų vainiką nugeltusi matyti – merginoms galimą kūdikį, o vyrams – gerą pasisekimą.

Daugiau »