Sapnas

F

Furgonas

Pirkti furgoną – dar tą patį mėnesį įvykiai susiklostys taip, kad turėsite slėptis.; Jei jus jėga įsitempė į furgoną, kai atėjote į susitikimo vietą, pasiduosite pražūtingai įtakai, šeima išsižadės jūsų.; Jei kelią jums pastojo furgonas, dar tą patį mėnesį netikėtos kliūtys užtemdys ne tik jūsų horizontą, bet ir šeimos ateitį.; Furgone vežami gyvuliai – perspėjimas, kad netikėtumėte gandais, nes juos ...

Daugiau »

Futbolas

Vyrui futbolas – reiškia slaptą norą atitrūkti nuo šeimos, rizikuoti, nepaisant įspėjimų; Merginai šis sapnas – reiškia, kad sulauks priekaištų dėl per daug geros nuomonės apie save bei abejingumo draugams.

Daugiau »

Funikulierius

Jaustis kylančiu aukštyn funikulieriumi yra geras ženklas ir reiškia visišką sėkmę, tačiau jei funikulierius leidžiasi žemyn, tai pranašauja priešingai. Jei sapnuojate, kad pakilote funikulieriumi į šlaitą, reiškia, kad pakilsite į aukštesnes pareigas.

Daugiau »

Freska

Jei sapnuojate, kad radote freską, kai buvo remontuojamas jūsų butas, dar tą patį pusmetį permainos namuose taps vertinga pamoka.; Tapyti freską: merginai – padrąsinimas imtis to, kas seniai žadina smalsumą, aistras, moteriai – pavyks pakeisti namiškių, giminaičių nuomonę, pagaliau pelnyti jų pritarimą, įvertinimą, vyrui – sulauks priekaištų, jog pristigo ryžto, ypač po vangios pradžios. Šis sapnas gali būti ir paraginimas ...

Daugiau »

Frakas

Būti frakuotam – pakvietimas į svečius ar solidus susitikimas.

Daugiau »

Fotografuoti

Fotografuoti savo giminaitį – gera ateitis; šiaip fotografuoti – kažkam būsi per griežtas bei teisingas, bei aiški ateitis.

Daugiau »

Fotoaparatas

Sapne matyti fotoaparatą – dažniausiai reiškia blogas permainas; Jeigu sapnuojate senovišką fotoaparatą – vadinasi, Jums reikia paklausyti gerų patarimų; Sapne matyti sugedusį fotoaparatą – nemalonumai šeimoje; Pamesti fotoaparatą – netikra meilė, nusivylimas.

Daugiau »

Fosforas

Sapne matyti fosforą – reiškia trumpalaikį džiaugsmą; Sapnuoti blyškiai švytintį fosforą – trumpalaikė draugystė ir meilė; Jeigu mergina regi fosforą – vadinasi, turės pasisekimą tarp gerbėjų.

Daugiau »