Sapnas

A

Ažūras

Jeigu jūs einate gatve ir ant tvoros matote ažūrinį audinį, tai reiškia, kad greitu laiku jūs pajusite spaudimą, jūs turėsite parodyti savo valios stiprybę, kad atstovėtumėte savo požiūrio tašką; Megzti iš ažūrinio audinio reiškia, kad problemas išspręsite labai sunkiai; Pjaustyti šį audinį reiškia per daug įtemptą darbo dieną, ko pasėkoje gali būti pakenkta jūsų sveikatai.

Daugiau »

Azartiškumas

Sapne lošti azartiškai ir išlošti – prarasi draugą; lošti ir pralošti – atsikratysi slegiančios praeities.

Daugiau »

Azija

Jeigu sapnuojate, kad keliaujate po Aziją – laukite permainų, bet pelno nesitikėkite.

Daugiau »

Azalija

Merginai sapnuoti azaliją – reiškia nesėkmingas ar trumpalaikes pažintis; Jei Jums padovanojo azaliją – Jus ilgai lydės sėkmė; Jei pats dovanojate azaliją – būsite giriamas įtakingų ar vyresnio amžiaus žmonių.

Daugiau »

Avys

Daug avių – netikėtas turtas; Jei sapnuojate, kad ieškote pasiklydusios avies, suabejosite pasirinkto kelio tiesumu, tačiau nekeiskite sumanymo pasiekti tikslą; Jei sapnuojate, kad užpuola avinas, piktas žmogus nepaliks jūsų tol, kol neįskaudins, neįžeis; Sapnuoti tik avies bliovimą – apkalbos, klastingos moters kerštas; Dirti aviai kailį – perspėjimas, kad nesusiteptumėte rankų ir sąžinės nešvariais darbais, neįsiveltumėte į grupinę vagystę; Jei avis ...

Daugiau »

Avižos

Valgyti jas – sveikata, šiaip sapnuoti avižą yra didelės prabangos ir sėkmės ženklas.

Daugiau »

Aviža

Sapnuoti avižą yra didelės prabangos ir sėkmės ženklas.

Daugiau »

Avis

Sapnuoti avį reiškia, kad neturite pasitikėjimo kažkokiu žmogumi – jis iš tikrųjų eina paskui kitus nežinodamas to, ką daro.

Daugiau »

Avinėlis

Avelę su ėriukais sapnuoti vyrams reiškia nuolaidumą, o moterims – švelnumą ir nusižeminimą; Avinėlį būryje avinų matyti – laimė ir džiaugsmas; Avinėlį sapnuoti ganykloje – liūdna žinia.

Daugiau »

Avinas

Moteriai – kvailas vyras; vyrui – susidurti su atkakliu žmogum; regėti papjautą – neteisingas kaltinimas.

Daugiau »