Sapnas
Pradžia / S / Slėpynės

Slėpynės

Jeigu jūs susapnavote slėpynes, tai toks sapnas reiškia, kad jūs paprasčiausiai prisiimate naujų įsipareigojimų. O jie jus gali susiję su abejotinais darbais bei nepatikimais partneriais. Po tokio sapno reikėtų saugotis pažeminimų, o taip pat finansinių išlaidų;
Žaisti slėpynes – smagus laiko praleidimas, kai sugebėsite ne tik pasilinksminti, bet ir sutvarkyti neatidėliotinus reikalus, rasti bendraminčių.

Slėpynės – populiarus vaikų žaidimas, kurio metu grupelė žmonių slepiasi, o vienas jų ieško. Pasaulyje yra įvairių žaidimo variantų. Labiausiai paplitęs variantas, kai nugalėtoju tampa ilgiausiai aplinkoje pasislėpusiu išbuvęs žaidėjas. Pagal susitarimą ieškotojas nežiūrėdamas skaičiuoja tam tikrą laiko tarpą ir pradeda paiešką.

T.p. žr. Slėptis.

Taip pat skaitykite,

Svočia

Bučiuotis su svočia – praturtėjimas; Jei niekas nenori būti svočia jums, įskaudins pavydas, apkalbos; Vyrui bendravimas su svočia reiškia solidžią padėtį visuomenėje; Jei mergina sapnuoja, kad jos prašo būti svočia – įžeis raginimas neklaidinti dviprasmišku elgesiu; Jei sapne esate svočia – praturtėsite. Jei vyras bendrauja su svočia – solidi padėtis visuomenėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *