Sapnas

O

Ožka

Jei sapnuojate, kad melžiate ožką, nuvils nedidelis pelnas, nusivylimai; Joti ant ožkos – gėda, ypač renginyje, kur bus daug vyrų; Gerti ožkos pieną – apkalbos ar kaltinimai, jog esate nedraugiškas; Ožys, ypač be ragų – meilė be atsako; Ožka su ožkiukais – šeimos padidėjimas, ypač vyresniame amžiuje; Jei sapnuojate, kad ganote ožkas, dar tą patį ...

Daugiau »

Ovacijos

Sapnuoti ovacijas apskritai reiškia neabejotiną džiaugsmą. Sapnuoti minią, keliančią ovacijas teatre, aikštėje arba kokioje nors kitoje vieloje, reiškia džiaugsmą ir gerą nuotaiką.

Daugiau »

Oro transportas

Sapnuoti kokią nors oro transporto priemonę reiškia netrukus jūsų lauksiančią, bet nelabai sėkmingą kelionę.

Daugiau »

Oro balionas

Jeigu jūs susapnavote oro balioną, tai toks sapnas reiškia, kad jūsų viltys žlugs ir kad jūsų lakia didelės nelaimės. Jūsų darbo ar verslo aktyvumas nukris iki nulio; Jeigu jūs susapnavote, kad kylate su oro balionais, tai toks sapnas reiškia, kad jūsų laukia nesėkminga kelionė.

Daugiau »

Orlaidė

Žiemą atidaryta orlaidė – pavyks pačiam rasti išeitį iš painios situacijos; Užkalti orlaidę – nepateisinamas elgesys pakeis nuomonę ne tik apie jus, bet ir apie visą šeimą; Stiklinti orlaidę – pražūtingas atvirumas taps pamoka ateičiai; Merginai šis sapnas gali reikšti ir nusivylimą lengvabūdišku gerbėju, kurio visas turtas – fantastiški pažadai.

Daugiau »

Ornamentas

Ornamentai sapne pranašauja didelę draugų kompaniją; Ornamentus sapne piešti – kažką teks remontuoti.

Daugiau »

Orkestras

Jei sapnuojate, jog klausotės orkestro, tai patvirtinimas, kad naujieji pažįstami – jums palankūs žmonės, nuoširdžiai linki tik sėkmės. Šis sapnas gali reikšti ir naują bendro gyvenimo etapą; Jei sapnuojate, kad pradėjote groti orkestre, artėja laikas, kai galėsite įgyvendinti tai, apie ką svajojote visą gyvenimą. Šis sapnas gali reikšti ir progą įsitikinti, kad mylimas žmogus yra ištikimas; Jei sapnuojate, kad diriguojate ...

Daugiau »