Sapnas

N

Nykštys

Nykštys SAPNE – perspėja būti atsargiems biznio reikaluose, reikia perskaičiuoti pirminius apskaičiavimus, gal ten įsivėlusi klaida. Tai atlikus galima laimėti didelę pinigų sumą.

Daugiau »

Nykštukas

Nykštukas – nuostaba, netikėtas džiugus įvykis; Jei pats pavirtote nykštuku, geras ženklas: sumažės rūpesčių, galėsite daugiau laiko skirti tik sau, šeimai. Šis sapnas gali reikšti ir aplinkybes, kai verta daugiau patylėti, jei norite laimėti; Daug nykštukų – vaikų sukelti rūpesčiai. Šis sapnas gali reikšti ir labai palankią progą atskleisti dar vieną savo sugebėjimą, apie kurį buvote linkęs nutylėti; Gaudyti nykštukus ...

Daugiau »

Nužudytas

Jei per sapną matote nužudytą žmogų, tai reiškia nutrūkusią meilę. Sapnuoti, kad esate nužudytas, reiškia, kad paveldėsite solidų palikimą.

Daugiau »

Nužudymas

Sapnuoti, kati nužudomas jums pažįstamas asmuo, reiškia, kad tam asmeniui gresia didelis pavojus. Jei sapnuojate, kad ką nors nužudote, reiškia, kad tam asmeniui padarėte negražių dalykų. Stenkitės, kiek yra įmanoma, atitaisyti jam padarytą blogį.

Daugiau »

Nutvarstyti

Jei per sapną jums atrodo, kad nutvarstote žaizdas, reiškia, kad jūsų širdies žaizdos užgis. Išvystyti kūdikį reiškia džiaugsmingą įvykį jūsų pažįstamų namuose.

Daugiau »

Nutukęs

Sapnuoti ką nors nutukusį reiškia, kad gyvensite turtingai ir prabangiai.

Daugiau »

Nutukimas

Sapne būti nutukusiam – geras pelnas ir mielų širdžiai vietų aplankymas; Žmonės, kurie sapnuoja, kad jie labai nutukę, turi atkreipti dėmesį į savo moralę ir polinkius; Sapnuoti, kad nutukimas Jus erzina – bloga savijauta arba nedideli nemalonumai; Sapne matyti nutukusius kitus – didelis aktyvumas ir klestėjimo laikas; Sapne matyti nenatūraliai nutukusį žmogų milžiną reiškia, kad Jūsų norų nebus paisoma; Jeigu ...

Daugiau »