Sapnas

L

Lysvė

Lysves(Ežias) sapnuoti, jomis vaikščioti – padidės Jūsų šeima arba netgi įsigysite žemės; Žaliuojančios ežios – padidės turtai; Jeigu sapne lysvės apaugusios medžiais – sėkmingas laikas dokumentų tvarkymui; Ilgos ežios – sunkus darbas arba nuobodulys nustelbs džiaugsmą, kurį siūlo ištikimi draugai; Trumpos – blogi reikalai; Kasti žemę lysvėms – ženklas, kad taptumėte savarankiškesni; Viena lysvė, ypač ...

Daugiau »

Lyra

Jeigu sapne jūs klausotės lyros garsų, tai toks sapnas reiškia, kad jūsų reikalai klostysis puikiai, sutarsite su partneriu. Sapnas reiškia paprastus gyvenimo džiaugsmus; Jeigu mergina sapnuoja, kad ji žaidžia su lyra, tai toks sapnas reiškia neišsipildžiusią meilę. Taip pat gero žmogaus dėmesį ir simpatijas; Jeigu mergina sapnuoja, kad groja lyra – jos laukia meilė ir džiaugsmas, kurį suteiks garbingas žmogus.

Daugiau »

Lygybė

Sapne ieškoti lygybės – būsite nuskriausti ir nubausti; Girdėti sapne kalbas apie lygybę – saugokitės, galite gražiai kalbančių suvedžiotojų būti apgauti; Lygybę sapne skelbti – įsipainiosite į politiką.

Daugiau »

Lygintuvas

Plačiaja prasme lygintuvas (laidynė) simbolizuoja žinias; Daug lyginti – mėginsite kažką nuslėpti, net pameluoti; Gauti dovanų lygintuvą – subtili užuomina; Jei sapnuojate, kad lygindami pradeginote skylę, teks gailėtis dėl savo ar šeimos nario aplaidumo, neištesėto pažado; Surūdijęs lygintuvas – užmarštis; Dovanoti lygintuvą – jūsų norui susitaikyti bus pritarta; Jei mergina sapnuoja, kad lygina vyriškas kelnes, tai ženklas, jog pernelyg pataikauja, ...

Daugiau »

Lyginti (laidyne)

Jei sapnuojate, kad lyginate, reiškia: būkite atsargus ir per daug nesiartinkite prie ugnies. Galite apsideginti.

Daugiau »

Lydėti

Sapnuoti, kad kažką lydite apskritai yra gera pranašyste. Jei lydite savo šeimos narį, mylimąjį arba mylimąją, reiškia džiaugsmą ir būsimą gerovę. O jei lydite nepažįstamą asmenį, reiškia didelį palikimą arba kelionę į tolimas šalis.

Daugiau »