Sapnas

G

Gyvūnas

Apkandžiojimas gyvūno arba vabzdžio – gali reikšti, jog toje vietoje prasidėjo uždegiminis procesas; jei sapne esate apsuptas galvijų ar šiaip gyvūnų kažkokių – tai gali reikšti, kad sapnuojančiajam gresia nemalonumai ir rūpesčiai; jei gyvūnai puola ir reikia nuo jų gintis – gali reikšti baisią nelaimę ir įvairius pavojus, kurių patartina pasisaugoti.

Daugiau »

Gyvuliai

Glostyti juos – abejotinas pelnas; girdėti kalbančius – kiti tave aplenks; penėti juos – laimė.

Daugiau »

Gyvūnai

Sapnuoti, kad esate apsuptas galvijų, kurių rūšį nepavyksta nustatyti, reiškia, kad sapnuojančiajam gresia nemalonumai ir rūpesčiai. Jei gyvuliai puola ir reikia nuo jų gintis, reiškia baisią nelaimę ir įvairius pavojus, kurių patartina pasisaugoti.

Daugiau »

Gyventojas

Jeigu moteris sapnuoja, kad jos name yra gyventojų – telaukia nelaimingo atsitikimo; Jeigu sapne vienas gyventojas išvyksta neapsimokėjęs – vadinasi, laukia nemalonumai; Jeigu nors vienas iš jų sumoka už pragyvenimą – laukia sėkmė ir piniginės pajamos.

Daugiau »

Gyventi

Sapnuoti, kad gyvenate kartu su turtingais asmenimis, yra pelno ir gerovės ženklas. Gyventi kartu su vagimis reiškia, kad patiriate gėdą dėl turimų sąlygų ir bijote žmonių paniekinimo.

Daugiau »

Gyvates

Sapnuoti gyvates: Sapnuoti, kad ginatės nuo gyvačių – teks sukaupti visas jėgas ir įveikti ligą ar priešų kėslus. Jei rankose laikote gyvatę – būkite atidesnis iš pirmo žvilgsnio nereikšmingiems dalykams. Kažką ginti nuo gyvačių – sieksite paneigti šmeižtą ir apkalbas. Jei gyvatė įkando kitam – įžeisite draugą ar mylimą žmogų. Gyvatynas po langais – rizikingas praturtėjimas. Užminti ant gyvatės – ...

Daugiau »

Gyvatvorė

Matyti gyvatvorę – bandymas atsiriboti nuo įkyrių aplinkinių; Merginai sapnuoti, kad vaikšto su mylimuoju prie gyvatvorės – greitai vedybos; Jeigu sapne regite dygliuotą gyvatvorę – susitiksite su nepareigingais partneriais arba pavaldiniais, dėl kuriųturėsite nemalonumų; Sapnuoti amžinai žaliuojančią gyvatvorę – džiaugsmas ir pelnas; Nuvytusi gyvatvorė – neprotingi poelgiai; Išlaužyta gyvatvorė – kažkas sužinos jūsų paslaptį ir ją panaudos blogiems tikslams; Sodinama ...

Daugiau »

Gyvatė (angis)

Sapne matyti gyvatę angį reiškia neištikimus, apsimetėlius draugus. Jei angis jums įkando, reiškia kančias ir skolas, kurios netrukus prives prie žlugimo. Sapnuoti per žolę šliaužiančią angį reiškia, kad jus paliks jūsų meilės objektas.

Daugiau »