Sapnas

Ą

Ąžuolas

Sapnuoti didelį, vešlų, tankia lapija ąžuolą rodo turtingumą, pelną ir ilgą gyvenimą; sapnuoti, kad lipate į ąžuolą, reiškia nemalonumą su vienu iš giminaičių arba gerą sveikatą, jos pagerėjimą; nudžiūvęs – liūdni santykiai; kirsti pačiam ąžuolą – drąsa, vyriškumas; Jei jums matant nupjauna šį medį ar jį nuverčia audra, nustebins keistas artimųjų elgesys. Tai gali reikšti ...

Daugiau »

Ąžuolynas

Sodinti ąžuolyną – pagausėjusi šeima; Vaikščioti po ąžuolyną – priminimas, kad privalote labiau rūpintis savo sveikata, nepersidirbti; Kertamas ąžuolynas – praradimas, artimo draugo ar darbo vadovo netektis; Gaisras ąžuolyne – aistringa meilė vyresniam žmogui, galinčiam jus paremti ir dvasiškai, ir materialiai; Pasiklysti ąžuolyne – įžeis priekaištas, kad nepaisote vertingų patarimų, įtarinėjate, kai aplinkiniai nori jums rimtai ir nuoširdžiai padėti.

Daugiau »

Ąsotis

Jei sapnuojate pilną vandens ąsotį, reiškia, kad jus įsitvirtinsite savo amate; tuščias arba sudaužytas ąsotis yra mirties, ligos ir nelaimės ženklas; pačiam sudaužyti ąsotį – prisiminsi ar kažkas primins kažkokį seną skausmą, įžeidimą; gerti iš jo – gera žinia; naują ąsotį sapne nusipirkti – nauja sėkmė, permainos gyvenime.

Daugiau »

Ąsa

Ąsą matyti auksinę – reiškia turtingumą; ąsą sidabrinę matyti – reiškia pasitenkinimą gyvenimu: ąsą padirbti iš aukso arba sidabro – gausi tokį darbą, per kurį, daug pinigų uždirbsi; ąsą molinę matyti arba ją dirbti – teks mokytis keramikos.

Daugiau »